Callanetics


~~~~~~~~~~~~~~


5 komentarzy:

 1. Witam,
  Ćwiczyłam callanetics po porodzie. Tyle ile mogłam- 2 razy w tygodniu. Nie stosowałam żadnych diet. Po trzech miesiącach schudłam 6kg i 4 rozmiary odzieżowe do rozmiaru 38. Bardzo polecam te ćwiczenia dają wymierne efekty w krótkim czasie. Dla zapracowanych autorka ćwiczeń przygotowała programy AM i PM - to program godzinny rozłożony na dwa bloki poranny i popołudniowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jeśli będę ćwiczyć Callanetics nie będę miała umięśnionych nóg czy brzucha? Bo chodzi mi o schudnięcie a nie rzeźbienie sylwetki, a te ćwiczenia wydają się interesujące :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Callanetics w dużej mierze opiera się na ćwiczeniach rozciągających. Nie znajdziemy tam żadnych ćwiczeń z obciążeniami, a to właśnie one powodują rozbudowę mięśni. Callanetics natomiast to typowe ćwiczenia na wyszczuplenie ciała.

   Usuń
 3. Mam pytanie odnośnie tych ćwiczeń, a nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi... Zależy mi na płaskim brzuchu, smukłych udach itp., ale nie chce mieć płaskiego tyłka... Raczej pracuję nad tym, żeby nie był taki płaski. I moje pytanie jest takie: czy ćwicząc Callanetics mogłabym pominąć ćwiczenia na pośladki albo dodatkowo ćwiczyć inne ćwiczenia, które rozbudowałyby mięśnie pośladków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że tak. Możesz zamiast tych ćwiczeń robić przysiady na pośladki, jeśli o taki efekt Ci chodzi. Spróbuj ;)

   Usuń